Opigno module (8.x-1.11) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: home
br: degemer

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: About
br: Diwar-benn
