Opigno module (8.x-1.11) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: People
mg: Olona
