Opigno module (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Results
ps: پایلې

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
