Opigno module (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Choice
mn: Сонголт

en: Finished
mn: Дууссан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
