Opigno module (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
