Opigno module (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (102 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Module
he: מודול

en: Score
he: ניקוד

en: Published
he: מפורסם

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: home
he: דף הבית

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Result
he: תוצאה

en: Activity
he: פעילות

en: Revert
he: שחזור

en: Choice
he: בחירה

en: Reference
he: רפרנס

en: Results
he: תוצאות

en: Video
he: וידאו

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Finished
he: סיום

en: Questions
he: שאלות

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Package
he: חבילה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Activities
he: פעילויות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Uses
he: שימושים

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: File upload
he: העלאת קבצים

en: Correct answer
he: תשובה נכונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Module Name
he: שם מודול

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Add Activity
he: הוסף פעילות

en: Master
he: מאסטר

en: Correct?
he: נכון?

en: Your answer
he: התשובה שלך

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה
