Opigno module (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (58 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
