Opigno module (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (90 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: Roles
az: Rollar

en: Score
az: Hesab

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Last access
az: Son icazə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Role
az: Rollar

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Result
az: Nəticə

en: Member for
az: üçün üzv

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Revert
az: Qaytarma

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Reference
az: Istinad

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Default image
az: Defolt şəkil

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
