Opigno module (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: home
lt: pirmas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Role
lt: Rolė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Result
lt: Rezultatas

en: Member for
lt: Narys jau

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Results
lt: Rezultatai

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Package
lt: Pakuotė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Started
lt: Pradėta

en: Answers
lt: Atsakymai

en: pixels
lt: pikseliai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
