Opigno module (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (39 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Blocked
am: የተጣመረ
