Opigno module (8.x-1.8) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
