Opigno module (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (110 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Module
lv: Modulis

en: Roles
lv: Lomas

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Role
lv: Loma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Result
lv: Rezultāts

en: Manual
lv: Manuāli

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Choice
lv: Izvēle

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Reference
lv: Atsauce

en: Results
lv: Rezultāti

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Package
lv: Paka

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Started
lv: Sākts

en: pixels
lv: pikseļi

en: Uses
lv: Lieto

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Backwards navigation
lv: Pārvietošanās atpakaļ

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Evaluated
lv: Novērtēts

en: Upload a new file
lv: Augšupielādēt jaunu failu

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
