Opigno module (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (86 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Action
hr: Akcija

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Module
hr: Modul

en: Roles
hr: Uloge

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Role
hr: Uloga

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Result
hr: Rezultat

en: Member for
hr: Član već

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Revert
hr: Vrati

en: Choice
hr: Izbor

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Results
hr: Rezultati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Automatic
hr: Automatski

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Started
hr: Započeto

en: pixels
hr: piksela

en: Uses
hr: Uporaba

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno
