Opigno module (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (48 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: People
my: လူများ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
