Opigno module (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (60 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Choice
ne: विकल्प

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Results
ne: परिणाम

en: Revision
ne: संशोधन

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस
