Opigno Moxtra (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Score
hr: Rezultat

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Default image
hr: Zadana slika
