Opigno Moxtra (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Members
lt: Nariai

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
