Opigno Moxtra (3.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Score
sv: Poäng

en: Owner
sv: Ägare

en: Members
sv: Medlemmar

en: Default image
sv: Standardbild

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Attendance
sv: Deltagande

en: Attended
sv: Deltog

en: Organization ID
sv: Organisations ID
