Opigno Moxtra (3.0.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Score
ja: 得点

en: Owner
ja: 所有者

en: Members
ja: メンバー

en: Default image
ja: デフォルト画像

en: Attendance
ja: 参加者

en: Attended
ja: 参加した

en: Take
ja: 解答
