Opigno Moxtra (3.2.7) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Score
be: Адзнака

en: Owner
be: Уладальнік

en: Default image
be: Выява па змаўчанні
