Opigno Moxtra (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Score
cs: Skóre

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Want more?
cs: Co dál?
