Opigno Moxtra (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Score
hu: Eredmény

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Members
hu: Tagok

en: Paid
hu: Fizetve

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Attendance
hu: Részvétel

en: Attended
hu: Részt vett

en: Take
hu: Kitöltés
