Opigno Moxtra (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv
