Opigno Moxtra (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Score
af: Punt
