Opigno Moxtra (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
