Opigno Moxtra (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
