Opigno Moxtra (8.x-1.10) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща
