Opigno Moxtra (8.x-1.10) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Score
gl: Puntuación

en: Owner
gl: Propietario

en: Members
gl: Membros

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Attendance
gl: Estado
