Opigno Moxtra (8.x-1.10) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម
