Opigno Moxtra (8.x-1.11) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک
