Opigno Moxtra (8.x-1.11) - en to ro translation catalogue (54 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Score
ro: Scor

en: Owner
ro: Proprietar

en: Members
ro: Membri

en: Default image
ro: Imagine implicită

en: Meeting
ro: Întâlnire

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Collaborative Workspace
ro: Spațiul de lucru colaborativ

en: Live Meetings
ro: Întâlniri în direct

en: Live Meeting
ro: Întâlnire în direct

en: Related training
ro: Training conex

en: Related calendar event
ro: Eveniment din calendar conex

en: Notified Members
ro: Membri notificați

en: Automatically register
ro: Înregistrează-te automat

en: Live Meetings Results
ro: Rezultate întâlniri în direct

en: Manage and score live meetings
ro: Gestionați și punctați întâlnirile live

en: List Live Meetings
ro: Lista de întâlniri live

en: List Live Meetings Results
ro: Listează rezultatele întâlnirilor live

en: Configure Opigno Moxtra
ro: Configurați Opigno Moxtra

en: Administer Meeting entities
ro: Administrați entitățile Întâlnirii

en: View Meeting entities
ro: Vizualizați entitățile  Întâlnirii

en: Add Meeting entities
ro: Adăugați entități Întâlnire

en: Edit Meeting entities
ro: Editați entitățile  Întâlnirii

en: Delete Meeting entities
ro: Ștergeți entitățile  Întâlnirii

en: Start Meeting
ro: Start Întâlnire

en: Score Meeting
ro: Scroul Întâlnirii

en: Administer Meeting Result entities
ro: Administrați entitățile Rezultatul Întâlnirii

en: View Meeting Result entities
ro: Vizualizați entitățile  Rezultatele Întâlnirii

en: Add Meeting Result entities
ro: Adăugați entități  Rezultatul Întâlnirii

en: Edit Meeting Result entities
ro: Editați entitățile  Rezultatele Întâlnirii

en: Delete Meeting Result entities
ro: Ștergeți entitățile  Rezultatele Întâlnirii

en: Administer Workspace entities
ro: Administrați entitățile Spațiu de Lucru

en: View Workspace entities
ro: Vizualizați entitățile Spațiului de lucru

en: Add Workspace entities
ro: Adăugați entități Spațiu de Lucru

en: Edit Workspace entities
ro: Editați entitățile Spațiului de lucru

en: Delete Workspace entities
ro: Ștergeți entitățile Spațiului de lucru

en: Live Meeting Result
ro: Rezultat întâlniri live

en: Binder ID
ro: ID Binder

en: Session key
ro: Cheia de sesiune

en: Live Meetings Settings
ro: Setări pentru întâlniri live

en: Configure live meeting entity
ro: Configurați entitatea de întâlnire live

en: Live meetings configuration.
ro: Configurarea întâlnirilor în direct.
