Opigno Moxtra (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Score
th: คะแนน

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Take
th: เริ่มทำการสอบ
