Opigno Moxtra (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Score
az: Hesab

en: Owner
az: Sahib

en: Default image
az: Defolt şəkil
