Opigno Moxtra (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Score
ca: Puntuació

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Members
ca: Membres

en: Paid
ca: Pagat

en: Default image
ca: Imatge predeterminada
