Opigno Moxtra (8.x-1.6) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно
