Opigno Moxtra (8.x-1.9) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
