Opigno Moxtra (8.x-1.9) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Training
ug: ئوقۇتۇش مەزمۇنى
