Opigno notifications (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: Desc
hu: Csökk

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Notification
hu: Értesítés

en: Creation time
hu: Létrehozás dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Notification List
hu: Értesítések listája

en: Administer opigno notification
hu: Opigno értesítések adminisztrációja

en: The creation time of the notification.
hu: Az értesítés létrehozásának időpontja.

en: Has Read
hu: Olvasott

en: Unread Notifications
hu: Olvasatlan értesítések

en: Dashboard - Unread Notifications
hu: Irányítópult – Olvasatlan értesítések

en: Marked as read
hu: Megjelölés olvasottként

en: Opigno notification.
hu: Opigno értesítés.

en: User not exists
hu: Felhasználó nem létezik
