Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Url
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
