Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
