Opigno notifications (3.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
