Opigno notifications (3.0.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Notification
ca: Notificació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
