Opigno notifications (3.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
