Opigno notifications (3.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url
