Opigno notifications (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
