Opigno notifications (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ
