Opigno notifications (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
