Opigno notifications (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
