Opigno notifications (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
