Opigno notifications (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
